O nas

Nasza firma „Klarko” powstała z pasji do projektowania wnętrz. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie.
Nasi klienci mogą skorzystać z usług aranżacji wnętrz w sposób wygodny i efektywny. Wszystko odbywa się online, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Dlaczego warto nas wybrać?

Przygotujemy dla Państwa profesjonalną wizualizację i plan aranżacji wnętrz.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi do projektowania oraz współpracy z klientem na każdym etapie prac, gwarantujemy wysoką jakość swoich usług.
Firma Klarko oferuje także wizualizacje 3D, które pozwalają klientom na dokładne zapoznanie się z projektem przed jego realizacją. Wszystkie projekty są wykonane z pasją i zaangażowaniem, a nasz zespół zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów.

Style w których pracujemy

Chętnie wykonamy dla Państwa projekt dowolnego pomieszczenia, od projektu łazienki poprzez projekt salonu, pokoju dziecięcego czy przestrzeni biurowej. Ważne abyście określili nam w jakim stylu czujecie się najlepiej. Poniżej przedstawiamy style, w których my czujemy się dobrze oraz w których pracujemy:

Bedroom interior with soft cushions on bed at home

Styl nowoczesny

Styl skandynawski

Styl industrialny (loft)

Styl glamour

Styl klasyczny

Styl eklektyczny

Lubimy dzielić się wiedzą

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług, nie wahaj się, napisz! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.