Jak działamy?

Stwórz z nami niepowtarzalne miejsce
w Twoim domu krok po kroku

1


Zamówienie

Przejdź do zakładki Zamów projekt. Następnie wypełnij formularz oraz wybierz interesujący Cię pakiet oraz pomieszczenie, które chciałbyś/ałabyś, abyśmy dla Ciebie zaprojektowali. Podeślij nam odręczny rzut z góry bądź od dewelopera z przybliżonymi wymiarami ścian oraz wszystkie potrzebne informacje, na podstawie których będziemy mogli wykonać wstępną wycenę. Zaakceptuj regulamin – zawiera ważne informacje dotyczące współpracy

2


Dokładne pomiary

Po wstępnej wycenie oraz jej akceptacji, będziemy potrzebować dokładnego pomiaru pomieszczenia. Wszystkie rysunki będzie można załączyć w ankiecie szczegółowej (Krok 3). Jeśli nie wiesz jak zrobić dokładne pomiary lub co jest ważne to:

3


Ankieta szczegółowa

Zanim rozpoczniemy pracę nad projektem, poprosimy Cię o wypełnienie szczegółowej ankiety dotyczącej pomieszczenia, które chcesz abyśmy dla Ciebie zaprojektowali. W ankiecie będziesz mógł/a podzielić się swoimi inspiracjami i precyzyjnie określić swoje oczekiwania wobec projektu, a także załączyć rzut. Na podstawie dokładnych rzutów z uwzględnieniem wszystkich elementów, zrobimy szczegółową wycenę, o której Cię poinformujemy.

4


Umowa

Gdy zaakceptujesz szczegółową wycenę, wyślemy Ci umowę, w której znajdą się wszystkie istotne informacje, m.in. terminy, szczegóły projektu, kwoty, sposób płatności.

5


Płatność

Po podpisaniu umowy nadejdzie moment dokonania pierwszej płatności*. Przesłane zostaną do Ciebie dane umożliwiające płatność przelewem.

*Przy wyborze Pakietu I, płatność ta jest jednorazowa (całość kwoty zamówienia) .

6


Rzuty koncepcyjne

To pierwszy etap procesu projektowego. Przedstawimy kilka rzutów koncepcyjnych dla Twojego wnętrza, ukazując jego możliwości. Gdy wybierzesz koncepcję, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom, doprecyzujemy ją wspólnie i przystąpimy do tworzenia wizualizacji 3D (ilość rzutów koncepcyjnych uzależniona jest od danego pakietu oraz od możliwości pomieszczenia).

7


Wizualizacja wstępna

Bazując na wybranym przez Ciebie rzucie stworzymy wstępną wizualizację 3D tzw. Roboczą,  zgodnie z Twoimi wskazówkami z ankiety. Ta wizualizacja jest w odcieniach szarości, ale pokaże kształt i rozmiar wszystkich elementów w pomieszczeniu. W tym momencie będziesz mógł/a wprowadzić zmiany według swoich preferencji. Pamiętaj, że wizualizacja wstępna ma za zadanie pokazać jak mniej więcej będzie wyglądać wnętrze, nie uwzględniając dodatków, kolorów, tekstur itd.

8


Płatność II

Po zaakceptowaniu wstępnych wizualizacji tzw. roboczych, nadejdzie moment dokonania drugiej płatności, po której przystąpimy do prac końcowych, czyli wizualizacji pełnej. Przesłane zostaną do Ciebie dane umożliwiające płatność przelewem.

9


Wizualizacja pełna

Po otrzymaniu płatności przystępujemy do końcowych prac tj. nadania kolorów, tekstur, dodatków w Twojej wizualizacji roboczej. Powstaje wizualizacja pełna, w której również masz możliwość do zmian w zależności od wybranego pakietu.

10


Zakończenie prac

Po akceptacji Wizualizacji pełnej, otrzymujesz całą dokumentację w zależności od pakietu.

Przykładowe wizualizacje