przywitanie

Pierwsze koty za płoty (skąd wziął się pomysł, co będzie na blogu, krótkie zapoznanie)

Na wstępie chcemy się przywitać i napisać kilka słów o sobie.

Witamy serdecznie wszystkich i cieszymy się, że właśnie tu trafiliście. W kilku słowach opowiemy, kim jesteśmy, co tu robimy i co zamierzamy robić.
Jeśli chodzi o nas.. hmm jesteśmy grupą projektantów, którzy tworzą z pasji do wnętrz. Lubimy to co robimy, poniekąd to trochę takie nasze codzienne życie. Nasz zespół składa się z kilku osób, z czego każda ma swój odmienny styl, pomysł oraz zamiłowanie do danych pomieszczeń. Dlatego też świetnie się uzupełniamy i inspirujemy wzajemnie.

Z pasją i doświadczeniem: projektowanie wnętrz z miłością do konstrukcji mebli

Pomysł na projektowanie wnętrz, wziął się z zamiłowania i ciekawości do konstrukcji mebla, a także z fascynacji tym w jak wielu odsłonach można ukazać jedno wnętrze.
Doświadczenie zdobywaliśmy pracując w stolarni oraz sprzedając materiały do produkcji mebli, podczas tej pracy dużo rozmawialiśmy z klientami, słuchaliśmy ich potrzeb, rozwiązywaliśmy problemy montażowe itp. Znamy produkcję mebla od podstaw, dlatego śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że pracę tę znamy zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz.

Podsumowanie

Na tym blogu chcemy przemycać trochę wiedzy z zakresu projektowania wnętrz, ciekawostek związanych z wnętrzami, a także bardzo przydatne i ciekawe informacje, z których dowiecie się między innymi jakie najczęściej popełniane są błędy przy projektowaniu, co to jest trójkąt roboczy oraz co to jest ergonomia w kuchni i dlaczego jest tak ważna i wiele, wiele innych. Przybliżymy również poszczególne materiały – dlaczego warto wybrać ten a nie inny i dlaczego akurat ten materiał jest odpowiedni dla Twojego wnętrza. Do zobaczenia w następnym poście!